About

Wypadałoby się przedstawić 🙂

A na imię mi Kamila! Jestem osobą, która każdego dnia walczy o spełnienie swoich marzeń. Pochodzę z małego miasta, ale od zawsze wiedziałam, że jestem stworzona do wielkich rzeczy. Nigdy nie traciłam wiary w siebie, często jednak przeceniałam swoje umiejętności, popełniałam wiele błędów, ale tylko to pozwoliło mi znaleźć się tu – w UK – gdzie rozpoczęłam studia dziennikarskie, oraz co za tym idzie,zaczęłam spełniać swoje marzenia.

Kocham modę, wprawiam się w sztuce makijażu ,a przede wszystkim nie boję się eksperymentować. Już nie ! Prowadziłam wiele blogów, jednak za każdym razem pozwalałam innym na podcinanie mi skrzydeł. Pozwalałam innym burzyć moje marzenia, stopować mnie w tym, co kochałam robić najbardziej – nawet jeśli była to zabawa modą.

Dzisiaj jestem zupełnie inną osobą. W końcu w 100% pojęłam kim jestem, co chcę w życiu robić , do czego dążyć. Mam zamierzone cele, których mam zamiar się trzymać. I nie wierzę, że je zrealizuje, JA TO WIEM. Wiem, że dla niektórych to niepojęte, ale takim sposobem jestem tu gdzie jestem. Ja nie wierzę, ja WIEM, że to co zaplanowałam kiedyś przyniesie zamierzone rezultaty.

 

Advertisements